74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W DOMKU ŚW. MIKOŁAJA

Klasy pierwsze i klasa druga wybrały się do Srebrnej Góry, gdzie odwiedziły św. Mikołaja. Okazało się, że św. Mikołaj zna bardzo wiele wesołych piosenek i zabaw oraz doskonale tańczy! Jego Elfy poprowadziły warsztaty ciekawe plastyczne o tematyce świątecznej, a dzieci napisały listy, które wrzuciły do wielkiej mikołajowej skrzynki pocztowej.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/455wwuk54dH8fW1s5

muzyka: canva.com

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content