74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Uwaga! W kl.1b grasują dinozaury!!!

Zbliżają się wakacje, a my nie zwalniamy tempa 😄 Nauka, to nie tylko podręczniki i zeszyty, ale także prace manualne 👋👍 A kiedy temat jest interesujący, to i praca zaczyna być zabawą 🎉 Tak powstała 🦖🦕 makieta – W ŚWIECIE DINOZAURÓW 🦖🦕 Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców stworzyliśmy swój własny świat prehistorycznych stworzeń 😁🦖🦕

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content