74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UWAGA! AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!

Na terenie naszej szkoły pojawiły się obrazki prezentujące pewne gesty. Jest to akcja Samorządu Uczniowskiego mająca za zadanie zainteresowanie uczniów i zachęcenie do sprawdzania informacji w internecie. Finał akcji już w przyszłym tygodniu.

open mind, thoughts, thinking-6570815.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content