74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA

19 października 2018 r. to dla najmłodszych  uczniów naszej szkoły dzień bardzo szczególny. Przed licznie zgromadzonymi gośćmi ślubowali dziś, że będą się starali być pilnymi i dobrymi uczniami oraz że będą dbali o dobre imię szkoły i naszego kraju. 

 Więcej zdjęć  znajdą Państwo pod linkiem:

Pasowanie na ucznia 19.10.2018 r.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content