74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 września 2021 r. rozpoczął się kolejny rok szkolny. Uczniowie spotkali się z rówieśnikami oraz ze  swoimi wychowawcami.

Tego dnia gościliśmy w szkole pana burmistrza Jarosława Węgłowskiego, panią sekretarz Hannę Piwowarską, panią skarbnik Martę Żłobicką-Wnuk, Wiceprezesa Dolnośląskiego Zarządu Wojewódzkiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych pana pułkownika Marka Kwiatkowskiego, Prezesa Koła Związku Kombatantów RP i Byłych  Więźniów Politycznych w Dzierżoniowie pana porucznika Władysława Potockiego oraz Prezesa Honorowego Koła Związku Kombatantów RP i Byłych  Więźniów Politycznych w Dzierżoniowie pana  porucznika Edmunda Dąbrowskiego, proboszcza parafii w Przerzeczynie Zdroju ks. Mariana Chomiaka oraz proboszcza parafii w Niemczy ks. Tadeusza Pitę. Podczas uroczystości wręczone zostały odznaki i medale za „upowszechnianie szczytnych tradycji kombatanckich, wieloletnią współpracę, pomoc i wspieranie ZKRP i BWP oraz kultywowanie tradycji oręża Wojska Polskiego wśród młodzieży szkolnej”.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content