74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UROCZYSTE PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2021

19 maja 2021 roku w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelników.
Pierwszoklasiści poznali już wszystkie literki i umieją pięknie czytać, dlatego mogą samodzielnie wypożyczać książki i poznawać ich zaczarowany świat. Uczniowie klasy pierwszej pochwalili się świetną znajomością baśni i bajek oraz czytali prośby  książki. Następnie złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na czytelników. Na zakończenie otrzymali pamiątkowe kolorowe zakładki do książek oraz słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Jesteśmy przekonani, że pierwszoklasiści będą chętnie odwiedzać bibliotekę szkolną i korzystać z jej zbiorów!

 LINK DO ZDJĘĆ:

 pasowanie na czytelnika 2021

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content