74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Udział Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy w VII Przeglądzie Twórczości w Języku Niemieckim we Wrocławiu

Dnia 10.04.2018r.  w Zespole Szkół nr 14 we Wrocławiu  odbył się międzyszkolny Przegląd Twórczości w Języku Niemieckim, pod patronatem  Konsula Generalnego Republiki Federalnej  Niemiec i Towarzystwa  Społeczno- Kulturalnego we Wrocławiu.  26 szkół i zespołów szkolno- przedszkolnych  z Wrocławia   i okolic zaprezentowało wiersze, piosenki, etiudy i przedstawienia teatralne.

Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego  w Niemczy reprezentowało Koło Teatralne Języka Niemieckiego w składzie :  Sandra Durzyńska, Julia Mieczkowska, Natalia Nowak, Nikola Ochał,  Emilia Strzelińska, Oliwia Szewczyk, pod opieką p. Iwony Dobosz- Czyszczoń.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content