74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Uczniowie wyróżnieni na zakończenie semestru

W piątek 12 stycznia pani dyrektor naszej szkoły pogratulowała uczennicom i uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w pierwszym semestrze.

Byli to: z kl.4 – Kalina Śmigasiewicz średnia 4,91 i Amelia Sudół 4,82 , z kl. 5 – Zuzia Janisz 5,0 , Hania Chochorowska 5,17, Oskar Łabuda Stryjakiewicz 5,0 , z kl.6- Lena Sudół 4,92 i Michalina Łomnicka 5,08 oraz Zosia Basiów z kl 7 4,86. BRAWO!!👍👍

Pani dyrektor pogratulowała także uczniom, którzy w pierwszym semestrze nie opuścili ani jednego dnia nauki szkolnej. Brawa dla: Wiktorii Gorczowskiej i Marcina Kaczmarka z kl.2, Kuby Woleniuka z kl.3a, Mai Rudnickiej i Oliwki Barańczak z kl.3b oraz Norberta Woleniuka z kl.5. Wszystkim uczniom i uczennicom życzymy udanego wypoczynku oraz wielu sukcesów w drugim semestrze roku szkolnego😄

Wszystkie reakcje:2323

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content