74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Uczniowie klasy VIIIa i VIIIb już po egzaminach

W dniu  dzisiejszym  odbył się ostatni egzamin ósmoklasistów. Przez trzy dni uczniowie klas ósmych zdawali egzaminy z języka polskiego, matematyki i języków obcych  (  język  angielski lub  język niemiecki). Łącznie do egzaminu przystąpiło 35 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Niemczy .   

Wyniki egzaminów będą znane w lipcu , a my życzymy już dzisiaj wysokich ocen i dostania się do wymarzonych szkół  ponadpodstawowych.

Tekst: I.Dobosz-Czyszczoń

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content