74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W dniach 23-27.10.2023 r. uczniowie i nauczyciele zwrócili szczególną uwagę na relacje międzyludzkie. Każdego dnia, doskonale się bawiąc, uczyliśmy się jak ważne jest dobre słowo, uśmiech, szacunek, empatia i wspólne spędzanie czasu. Przekonaliśmy się, że wcale nie trzeba wielkich poświęceń, aby zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Zobaczyliśmy, że wspólna zabawa, gra czy zwykła rozmowa może sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy. To był ważny tydzień, który pokazał nam, że powinniśmy się wzajemnie wspierać i szanować, bo wtedy wszystko staje się łatwiejsze i ciekawsze. Życzymy wszystkim, aby każdy dzień był pełen dobra i uśmiechu. Dziękujemy za wspólną zabawę.

link do zdjęć z całego tygodnia:

https://photos.app.goo.gl/RZY9rRHrj8W9tHG76

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content