74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W ŁAGIEWNIKACH

 28.02.2020 r. drużyna chłopców w składzie Szymon Palimąka, Hubert Szuszkiewicz i Jakub Kopiński wzięła udział w powiatowych zawodach w tenisie stołowym w Łagiewnikach. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn chłopców i 3 drużyny dziewcząt z powiatu dzierżoniowskiego.
Nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce. Gratulacje.
LINK DO ZDJĘĆ:

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content