74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Szkolny Dzień Dziecka

Szkolny Dzień Dziecka za nami…

Dziękujemy uczniom klas starszych za pomoc przy organizacji animacji dla dzieci. Dziękujemy Radzie Rodziców i Rodzicom za ogromne wsparcie przy organizacji tego dnia, pomoc podczas tej szalonej imprezy i ufundowanie wszystkich smakołyków i dmuchańców. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły zaangażowanym w przygotowanie stoisk z atrakcjami.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/KAfBUrhh32ZMGpns8

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content