74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

SZKOŁA GOTOWA NA PRZYJĘCIE DZIECI W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Szkoła Podstawowa w Niemczy jest gotowa na przyjęcie uczniów w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Odświeżone zostały wybrane korytarze i gabinety, gruntownie wymalowana sala gimnastyczna. Jeszcze w czerwcu Rodzice kl. 3 wymalowali salę nr 3. Dziękujemy Rodzicom z kl.3 (obecnej kl.4 ) za wykonaną ciężką pracę. Na budynku szkoły zamontowano miernik czystości powietrza – było to możliwe dzięki udziale w Edukacyjnej Sieci Antysmogowej.

https://esa.nask.pl/pomiary

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content