74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego  w Niemczy przystąpiła  do akcji patriotycznej SZKOŁA  DO HYMNU! W środę 10 listopada o godzinie 11:11 wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły odśpiewali hymn państwowy. Wyrazem szacunku dla Ojczyzny były piękne stroje apelowe oraz  flagi, rozety i  prace plastyczne w barwach narodowych.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content