74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

SZALEŃSTWO KARNAWAŁU -DZIAŁALNOŚĆ SU- ZAPROSZENIE DO NASZEJ SZKOŁY

Trwa rekrutacja do szkół. Żeby zachęcić Państwa do wyboru naszej placówki wspomnimy o działalności ➡️Samorządu Uczniowskiego⬅️ Przez cały rok szkolny, członkowie SU zajmują się zainteresowaniami oraz potrzebami dzieci i młodzieży 🥰😊 W ramach swojej działalności kierują różnymi inicjatywami m.in społeczno – kulturalnymi. Jednym z takich działań było zorganizowanie tygodnia karnawałowego.

Proszę zobaczyć z jakimi efektami 😉😎 Zachęcamy Państwa do wyboru naszej szkoły!

kids, drawing, girl-4267849.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content