74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ŚWIATOWA WYSTAWA DZIEŁ VINCENTA VAN GOGHA

Dnia 13.kwietnia uczniowie klas VII i VIII mieli przyjemność obejrzenia największych dzieł Van Gogha na wystawie we Wrocławiu.

VAN GOGH Multi Sensory Exhibition to najbardziej innowacyjna forma doświadczania sztuki. Prace artysty zaprezentowane są na ekranach multimedialnych o powierzchni ponad 2000 m2. Wszystkie prace artysty wyświetlane są jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza.

Mamy nadzieję, że poniższe zdjęcia choć trochę oddadzą nasze przeżycia. Wszyscy uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z wyjazdu. 

Tekst: E.Jankiewicz-Basiów

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content