74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Sukcesy w piłce siatkowej

Dnia 11.04.2024r. odbyły się zawody rejonowe w mini piłkę siatkową w Piławie Górnej. Drużyna chłopców z klasy IV zajęła II miejsce, a drużyna chłopców z klasy V trzecie. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Wszystkie drużyny potrafiły rozgrywać akcję na trzy , zbijać . Gratulacje!!!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content