74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Sukcesy naszych uczennic!

🇩🇪🇬🇧W czwartek 14 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łagiewnikach odbył się XIII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej. Uczniowie z pięciu szkół recytowali prozę i wiersze. Szkołę w Niemczy reprezentowały uczennice klasy VII, które pod opieką p.Iwony Dobosz-Czyszczoń przygotowały wiersze w języku niemieckim zdobywając I i II miejsce.

🇩🇪

I miejsce 🥇Zofia Basiów II miejsce

🥈Vanessa Wrotniak

Serdeczne gratulacje!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content