74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Sukces naszych uczniów!

W październiku uczniowie klasy V wraz z wychowawcą i rodzicami wzięli udział w konkursie fotograficznym WARZYWA I OWOCE W SPORTOWYM OBIEKTYWIE🍎🍐🥒🥦🍅🍇🫑. Uczniów wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem pan Michał Paczkowski. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała wyróżnienie i znalazła się w DZIESIĄTCE SZKÓŁ W POLSCE, KTÓRE ZOSTAŁY LAUREATAMI TEGO KONKURSU!!! Gratulujemy uczniom, rodzicom i wychowawcy klasy 5, a także serdecznie dziękujemy panu Michałowi za pomoc i wsparcie!!!

https://jedzowoceiwarzywa.pl/prace-laureatow-konkursu-dla-szkol/?fbclid=IwAR32XUDSvP2GFDkE5tb86uM29ZyyoJbLkHgstbaq6_uqEdHZ8tQtnDGeJAc

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content