74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

8 listopada wzięliśmy udział w kolejnej edycji OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI Śniadanie daje moc! Najpierw uczniowie przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywania i samodzielnie przygotowali śniadanie, pamiętając o wszystkich niezbędnych dla zdrowia składnikach. . Potem wspólnie je zjedli, popijając pyszne i pożywne soki owocowo-warzywne.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/AWi6HpUg68bz1oXM8

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content