74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W listopadzie uczniowie  klas młodszych  włączyli się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie daje moc”. Dzieci skonsumowały wspólnie swoje śniadania wzbogacone owocami, warzywami, jogurtem owsianym z musem truskawkowym oraz przekąskami typu: orzechy, żurawina, słonecznik, rodzynki. Wcześniej na zajęciach wzbogaciły swoją wiedzę na temat śniadania jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/REt4B5bEZFbcYh3N6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content