74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Rusza kolejna edycja programu UMIEM PŁYWAĆ

W piątek 15.09 rozpoczęliśmy projekt „Umiem pływać” 💦🏊‍♀️ To już kolejna edycja, podczas której dzieci z naszej szkoły pod okiem instruktora nabywają umiejętności pływania 🤩🏊‍♂️ Na basenie w Ząbkowicach Śląskich uczymy się także bezpieczeństwa podczas zabaw w wodzie oraz poprawnego zachowania na basenie. W tym semestrze piątki należą do wielbicieli wodnego szaleństwa 😄💦

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content