74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ROZKŁAD JAZDY AUTOKARU SZKOLNEGO OD 17 MAJA 2021 r.

Rozkład jazd autobusu od 17 maja 2021r. RANO

POWRÓT od 17 maja po lekcjach

Autobus7.00 SZKOŁA-wyjazd

7.10 CHWALĘCIN

7:12 WILKÓW

7:15 KIETLIN

7.23 GOLA

7:26 GILÓW

7:30 GILÓW POHZ

7:40 PIOTRKÓWEK

7:55 SZKOŁA

BUS

7.05 PRZERZECZYN

7.08 NOWA WIEŚ

7.15 CEGIELNIA

7.22 KIETLIN

7.30 GILÓW 102

7.38 JASINEK.

7.40 STAW

7.41 SZKOŁA

AUTOBUS

12.30 SZKOŁA

12:35 NOWA WIEŚ N

BUS-13.00 SZKOŁA

13.05 PRZERZECZYN

13.15 RUSZKOWICE

13.25 SZKOŁA

AUTOBUS 12.50 WILKÓW

12.55 CHWALĘCIN

13.05 GILÓW

13.12 KIETLIN

13.20 SZKOŁA

AUTOBUS

15:10 SZKOŁA

15:19 WILKÓW

15.25 CHWALĘCIN

15:33 KIETLIN

15:45 GILÓW

16:00 SZKOŁA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content