74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO – ZMIANY

                              

     RANO

 

POWRÓT 🙂

                     AUTOBUS

                                  7.00 SZKOŁA                                      

                                  7.10     CHWALĘCIN

                                  7:12      WILKÓW

                                 7:15   KIETLIN

                                 7.23    GOLA

                                 7:26      GILÓW

                                 7:30     GILÓW POHZ

                                 7:45    PIOTRKÓWEK

                                 7:50    SZKOŁA

 

                     BUS  NIEPEŁNOSPRAWNI

 

7.05 PRZERZECZYN

7.08 NOWA WIEŚ

7.15 CEGIELNIA

7.22 KIETLIN

7.30 GILÓW 102

7.38 JASINEK.

7.40  STAW

7.41 SZKOŁA

7.45 NOWA WIEŚ

7.55  PIŁAWA.

8.02 PRZERZECZYN

8.08 PODLESIE

8.12 RUSZKOWICE

8.20 PRZERZECZYN

8.35-9.00 WILKÓW

9.30 DDZ

10.00 STOP

 

 

 

 

                       AUTOBUS

                                      12.40  SZKOŁA

                                      12.50  WILKÓW

                                      12.55 CHWALĘCIN

                                      13.05 GILÓW

                                      13.10 GOLA

                                      13.15 KIETLIN

                                      13.20 SZKOŁA

 

                                BUS

13.00     SZKOŁA

13.05      NOWA WIEŚ

13.08      PRZERZECZYN

13. 18     RUSZKOWICE

13.25      SZKOŁA

13 .28      PIOTRKÓWEK

13.35       WILKÓW

14:00        DDZ

14:25        PIŁAWA

14:40        GILÓW

14:45        KIETLIN

14:50        WILKÓW

14.55        NOWA WIEŚ

15.00       PRZEDSZKOLE

15:05       JASINEK

 

               AUTOBUS WSZYSTKIE KIERUNKI

Wyjazd 15.10 spod szkoły

 

PIOTRKÓWEK

WILKÓW CHWALĘCIN

KIETLIN GILÓW PRZERZECZYN

 

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content