74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Remont klasy zakończony

W długi weekend listopada trwały prace remontowe w sali numer 5. Rodzice uczniów klasy I a podjęli się zadania, dzięki któremu ściany sali lekcyjnej zostały odświeżone  i nabrały nowego blasku. Została również pomalowana szatnia dla młodszych uczniów. Inicjatywę rodziców wsparła Dyrekcja szkoły przekazując farby i częściowo finansując zakup potrzebnych materiałów. Również rodzice pierwszoklasistów dołożyli środki finansowe do dokonanych zakupów. Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które zaangażowały się w prace na rzecz klasy i szkoły : Panie Marzena Dobosz i Joanna Brzuszkiewicz-Kot oraz Panowie – Paweł Kot, Jacek Łukianowski i Andrzej Osipowicz.

Dzięki wsparciu Dyrekcji szkoły wzbogaciło się również wyposażenie klasy – zakupiono tablicę z liniaturą oraz zestaw liczmanów, domino sylabowe, bingo ortograficzne oraz dwa zestawy mandali. Wszystko dla dzieci, aby ułatwić im i urozmaicić początek edukacji. Dziękujemy!

Tekst: M. Kuźniar

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content