74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Rajd pieszy po Górach Sowich

      W dniach 6-7.09.2022 r. odbył się rajd pieszy po Górach Sowich zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „NAJLEPSI”, działające przy Szkole Podstawowej w Niemczy.  W ciągu dwóch dni nasi uczniowie mieli możliwość przebywania w Górach Sowich, podziwiania cudownych widoków i korzystania z różnych atrakcji. Wszyscy świetnie się bawili i z pewnością zapamiętają te wspólnie spędzone chwile. Impreza ufundowana została przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, Stowarzyszenie NAJLEPSI oraz przez rodziców uczniów.

poniżej link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/8VUShsrfbnxdQfkb6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content