74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE WAKACJE Z NIEMCZĄ

Podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, uczestnicy konkursów oraz osoby aktywnie zaangażowane w przebieg imprezy otrzymały koszulki z wizerunkiem naszej Baszty Miejskiej. Konkurs dotyczy zdjęć w tych koszulkach.

INFORMACJE ZE STRONY URZĘDU MIASTA I GMINY NIEMCZA:

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta i Gminy w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury. Obie te instytucje zadbają o powołanie komisji oceniającej oraz zdecydują o przyznaniu nagród.

Celem konkursu jest promocja Gminy Niemcza oraz jej zabytków, ze szczególnym uwzględnieniem widniejącej na koszulce Baszty Miejskiej.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie zdjęć z wakacji, na którym będzie można zobaczyć uczestnika konkursu, w koszulce z Basztą, w ciekawym miejscu w Polce bądź poza jej granicami.

Informujemy, że zdjęcia (w dowolnej ilości)  należy przesyłać na adres:

nok@nok.niemcza.pl lub rkukula@um.niemcza.pl

Bardzo prosimy by w emailu podać imię i nazwisko uczestnika, dołączyć  zgodę na publikację zdjęcia ( w przypadku dzieci – zgodę na publikację zdjęcia podpisują rodzice) oraz adres zamieszkania i telefon kontaktowy.

http://www.um.niemcza.pl/wakacje-z-niemcza-sa-pierwsze-zdjecia-konkurs-trwa-do-31-sierpnia.html

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content