74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

PROJEKT „LOWE”- I etap za nami

Na terenie Gminy Niemcza w Szkole Podstawowej im B. Chrobrego zakończył się   I etap projektu LOWE, na który pozyskaliśmy  250.000,00 zł i jeszcze do sierpnia 2022r.  szkoła  pozostaje  w dalszym ciągu w ramach tego projektu Lokalnym Ośrodkiem Wiedzy  i Edukacji dla dorosłych. 

W projekcie bierze udział 200 osób- mieszkańców naszej Gminy,  którzy w dalszym ciągu realizują zdania  w ramach prowadzonych zajęć z języka angielskiego, języka niemieckiego, zajęć rehabilitacyjno- rekreacyjnych, spotkań ze sztuką, doradztwa zawodowego, terapii dla rodzin,  akademii dobrego dialogu, zajęć dla rodziców.. Projekt LOWE umożliwił też zakup wielu dodatkowych pomocy szkolnych, między innymi tablicy interaktywnej, podręczników i programów do nauki języków obcych, materiałów do zajęć artystycznych, pomocy  do zajęć rehabilitacyjnych, które to pozostaną na wyposażenie naszej szkoły i będą służyły w kolejnych latach. Dzięki funduszom z projektu zostały też wyremontowane i zaadoptowane pomieszczenia szkoły.  

Mamy nadzieję, że dla społeczności lokalnej LOWE stało się miejscem, gdzie można nabyć i rozwinąć różne kompetencje, zainteresowania oraz spędzić miło czas.  Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych  i w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do zapisywania się w sekretariacie szkoły.

 

Język angielski dla początkujących        CZWARTEK 16.00       

  Język angielski dla zaawansowanych     CZWARTEK 16.00

  Język niemiecki dla początkujących WTOREK 17.00

Spotkanie ze sztuką- kreatywnie i twórczo ŚRODA 17.00

Zajęcia rehabilitacyjno-rekreacyjne    PONIEDZIAŁEK 18.00

  Warsztaty rozwojowe dla dorosłych 

Terapia rodzin          PONIEDZIAŁEK 15.00

Doradztwo zawodowe.  Ośrodek kariery zawodowej                       PONIEDZIAŁEK 15.30

Warsztaty  „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” ŚRODA 17.00

  Akademia Dobrego Dialogu                      ŚRODA 17.00

 Tel: 74 8376179, 609503840

tekst: I.Dobosz-Czyszczoń

school, teacher, education-1782427.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content