74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Poznajemy się:-)zajęcia integracyjne w klasie 1

Dzisiaj Pierwszoklasiści odwiedzili gabinet psychologa szkolnego, w którym mogliśmy się lepiej poznać. Spontaniczne zabawy i rozmowy pozwoliły na lepszą integrację grupy oraz budowanie w niej poczucia bezpieczeństwa. Uczniowie mogli również spróbować różnych form aktywności wykorzystywanych w pracy psychologa podczas indywidualnych i grupowych zajęć terapeutycznych.

K. Iwaszkiewicz

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content