74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dziś odbył się uroczysty apel, podczas którego pożegnaliśmy uczennice i uczniów klasy 8👨‍🎓👩‍🎓. Naszymi gośćmi byli pan burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Rafał Pawłowski pan wiceburmistrz Andrzej Osipowicz, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz rodzice i bliscy uczniów kl.8. Po odtańczeniu poloneza ósmoklasiści otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa ukończenia szkoły. Otrzymali też dyplomy za pracę w wolontariacie, osiągnięcia sportowe oraz czytelnictwo. Uroczyście odsłonięto pamiątkowe tablo. Klasa 7 przygotowała dla swoich starszych kolegów wesołe🧙‍♀️🧙 przedstawienie. Na koniec były podziękowania dla Grona Pedagogicznego i skromny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej oraz życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji i dorosłym życiu. 🏆👍

Dziękujemy pracownikom NOK za pomoc przy nagłośnieniu imprezy. 😀🎤🎧🎼

Nagrodzeni uczniowie:

czytelnictwo: W. Terechowicz

osiągnięcia sportowe: Y.Hyrnu

wolontariat: P.Grabiec, Y.Danilova, K.Humeniuk, K.Hyrnu, Y.Hyrnu

Gratulujemy!!!!

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/66f6K4mMrcfyExRL6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content