74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pożegnanie klas ósmych

23 czerwca 2022 r. odbył się apel, podczas którego pożegnaliśmy klasy ósme.

Gospodarzem apelu były kl. VII a i VII b.  

Pan Burmistrz Jarosław Węgłowski wręczył nagrody burmistrza Alicji Kwaśniak i Aleksandrowi Sośniakowi z kl. VIII a. Uczniowie ci uzyskali bardzo wysokie średnie ocen 5,21 oraz wzorowe zachowanie. Wręczono także nagrody dla sportowców (artykuł ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO).  Odsłonięto pamiątkowe tablo ,a na ręce pani dyrektor  klasy ósme przekazały drzewo DĄB,  które zostanie posadzone na terenach zielonych szkoły. Klasy siódme przygotowały wesoły spektakl oraz wręczyły medale każdemu ósmoklasiście.

Podczas apelu nastąpiło również przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/o33QvpzFT1ohpkhH8

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content