74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Powiatowe zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Niemczy

1.10.2019 r. nasza szkoła była organizatorem powiatowych zawodów w Sztafetowych Biegach  Przełajowych. Zawody te zorganizowane były, jak co roku, na stawem w Niemczy. 

Przy zabezpieczeniu organizacji zawodów wspierali nas policjanci z Niemczy oraz  nasza pani pielęgniarka szkolna. Zawody rozgrywane były w IV kategoriach: dziewcząt i chłopców młodszych z klas IV – VI oraz dziewcząt i chłopców starszych z klas VII – VIII. W dwóch pierwszych nasze drużyny zdobyły IV miejsca, a w dwóch kategoriach starszych III miejsca. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn z naszego powiatu: z Dzierżoniowa, Bielawy, Łagiewnik, Olesznej i Niemczy. Wszystkim drużynom gratulujemy.

Tekst: J.Bagińska

 Biegi przełajowe 2019

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content