74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Powiatowe zawody lekkoatletyczne – czwórbój

Dnia 16.05.2022 r . drużyna chłopców i dziewcząt rocznik 2009 i młodsi wzięła udział w powiatowych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym w Łagiewnikach. Zawody zostały rozegrane na pięknym stadionie lekkoatletycznym , gdzie wielu sportowców uzyskało swoje najlepsze wyniki w : skokach, rzutach i biegach. Drużyna chłopców zajęła II miejsce a dziewcząt IV. Wielkie gratulacje !

Tekst: J.Bagińska

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content