74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 29.09.2022 r. w Niemczy nad stawem odbyły się, jak co roku, pierwsze zawody z kalendarza sportowego imprez szkolnych rangi powiatowej. Pogoda dopisała i wyniki również.  Nasza drużyna dziewcząt młodszych z klas IV-VI zdobyła I miejsce – a  dwa II miejsca zdobyła drużyna chłopców młodszych i starszych.  Gratulacje i oby to był dobry początek na następne zawody.

tekst : J.Bagińska

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/UyZipdfHyFMux9zXA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content