74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Podziękowania za udział w konkursie

Uczestnicy Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Zwierzęta chronione parków krajobrazowych Dolnego Śląska” 🐿🐾🦎🦗🕷otrzymali drobne upominki i podziękowania za reprezentowanie naszej szkoły w województwie. Dzieci wykonały piękne prace, które zostały wysłane do Jeleniej Góry.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content