74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

PIERWSZE ZAMÓWIENIA Z NARODOWEGO PROGRAMU CZYTELNICTWA

#nprcz2.0 Pierwsze zamówienia z ➡️ Narodowego Programu Czytelnictwa ⬅️😁

Po wielkich wyborach powstała lista ponad 100 pozycji książkowych, które nasi uczniowie i nauczyciele chętnie widzieliby na półkach naszej biblioteki 📚📚

Mamy za sobą pierwsze zakupy, a wśród nich: 👉 SKRZYNKA POTWORÓW – czy dzieci lubią się bać? Od teraz każdy może się o tym przekonać 😉😄👉 ulubieni bohaterzy: Anna i Elsa, Buzz Astral, Toy Story i wielu innych 🌺👉 Przygody Rodziny Muminków – klasyka dla każdego 🥰👉 seria NAUKOMIKS – czy można przekazywać naukowe informacje w formie komiksu?

Teraz już tak! 🎉👉 a może ktoś wybiera się na wakacje nad Bałtyk? Warto wiedzieć, gdzie i co zobaczyć, a także jakie zwierzęta tam spotkamy 🐟🐚🐠 Nowości rozeszły się już jak świeże bułeczki 😁 Bardzo jesteśmy z tego faktu zadowoleni ❤️

Zapraszamy uczniów po książki, które można wziąć ze sobą na wakacje! 😉😎

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content