74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pierwsze miejsce i wyróżnienia w Gminnym Konkursie Plastycznym

Miło nam poinformować,że w konkursie plastycznym MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI, zorganizowanym przez Miejską i Gminną Bibliotekę w Niemczy, pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zajął uczeń kl.I Marcel Szeluk, wyróżnienie otrzymali Ola Ostrowska z kl.II a oraz Jan Mandziej z kl.III.

Nagrody wręczył Pan Burmistrz Jarosław Węgłowski.

Gratulujemy nagrodzonym! Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content