74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pierwsze i drugie miejsce w POWIATOWYCH ZAWODACH W MINI PIŁKĘ SIATKOWĄ WDÓJEK DLA KLAS IV

Dnia 3.06.2022 r. drużyna dziewcząt i chłopców z klasy IV wzięła udział w powiatowych zawodach w mini p. siatkową „ DWÓJEK” dla klas IV.  Drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce.   a drużyna chłopców II miejsce.

Składy naszych drużyn:

  1. Dziewcząt: Przybytkowska- Siwik Patrycja, Łomnicka Michalina, Bilińska Lena, Zaraś Judyta, Wójcik Sandra, Mykytiuk Anna i Sudół Lena,
  2. Chłopców: Masiewicz Tomasz, Ochał Mateusz, Cisek Nikodem, Zawrzykraj Julian.

Wielkie gratulacje dla obu drużyn!!!

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/JPfUGZA4vLBebe2VA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content