74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Grupa uczniów z klas pierwszych rozpoczęła naukę pływania. Zajęcia odbywają się w ramach realizacji projektu „Umiem pływać”. Bierze w nich udział piętnaścioro uczniów. Niestety, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, nie udało się zapisać wszystkich chętnych uczniów.   Pierwsze zajęcia przyniosły dzieciom wiele radości. Pod czujnym okiem trenera uczniowie oswajali się z wodą oraz ćwiczyli technikę pływania. Po treningu przyszedł czas na chwilę wytchnienia. Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni oraz jacuzzi. Trzymamy kciuki, aby po ukończeniu kursu nasi pierwszoklasiści mogli powiedzieć „umiemy pływać”.

Tekst: M.Kuźniar

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content