74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

13 października 2023 r. to bardzo ważna data dla naszych pierwszoklasistów. Tego dnia, w obecności pana burmistrza Jarosława Węgłowskiego, pani skarbnik Marty Żłobickiej- Wnuk, Grona Pedagogicznego, Rodziców i Bliskich, a także kolegów i koleżanek z klas 2 i 3, złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostali pasowani na ucznia. Teraz są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły i mogą z dumą reprezentować ją w gminie i poza nią. Po uroczystości pasowania odbyła się krótka akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której życzenia otrzymali wszyscy pracownicy naszej szkoły.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/Lxpia7VDKcHavdoz6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content