74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pasowanie na „Świetlika”

5 listopada w świetlicy odbyło się Pasowanie na „Świetlika”. Dzieci miały do wykonania kilka prób. Pierwszą próbą były ćwiczenia sprawnościowe, następnie próba „wygimnastykowania języka”. Pozostałe zadania to zagadki i łamigłówki, a także zabawy zręcznościowe.. „Świetliki” bardzo dobrze poradziły sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content