74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W piątek 4 listopada pierwszoklasiści zapisani do świetlicy szkolnej zostali pasowani na „Świetlika”. Aby zostać „Świetlikiem” dzieci musiały przejść kilka prób. Były to próby: sprawności, mądrości, odwagi i próba wygimnastykowania języka. Na zakończenie „Świetliki” złożyły ślubowanie oraz otrzymały drobne upominki.

link do pozostałych zdjęć:

Pasowanie

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content