74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Do grona zaprzysiężonych czytelników dołączyły klasy 1a i 1b 🥳📚 Uroczyste pasowanie odbyło się w bibliotece szkolnej przy udziale Królowych i Króla książek 👑📚👑 Uczniowie przysięgali dbać, szanować i przede wszystkim CZYTAĆ książki 😉😊 Dziękujemy Marceli, Szymonowi i Nadii z klasy 3a za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszej uroczystości ❤️

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content