74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK

📗 OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK 8 – 15 MAJA 📘

Maj to miesiąc, który obfituje w różnego rodzaju święta i akcje. W tym czasie Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje ogólnopolską akcję promocji czytelnictwa i bibliotek – Tydzień Bibliotek. Początki tej akcji sięgają maja 2004 roku. Celem programu jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza, a także zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Tegorocznym hasłem obchodów jest Moja – Twoja – Nasza – Biblioteka! 📚📚📚

My w naszej bibliotece też świętujemy, o czym poinformujemy już niebawem 😊😉

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content