74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Odświeżony plac przed szkołą

Dzięki staraniom pana burmistrza Jarosława Węgłowskiego zmienia się podwórko naszej szkoły. W czasie ferii firma pana Roberta Jaszczykowskiego P.P.H.U Viro wykonała utwardzenie placu przed szkołą oraz wszystkich miejsc parkingowych. Miejsca te to ważna wizytówka naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie Panu burmistrzowi za sfinansowanie, a firmie pana Roberta za sprawne wykonanie prac!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content