74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Nowości w bibliotece szkolnej- zapraszamy!

Nowości, nowości, nowości! Biblioteka szkolna poszerzyła swój księgozbiór o nowe pozycje z literatury dziecięcej i młodzieżowej 😊📚 Na półkach pojawiły się m. in.: nowe części kultowej serii „Dziennik cwaniaczka”, coś o emocjach 🥰, coś dla fanów fantastyki 🧙‍♀️🧚‍♂️, a dla miłośników zagadek – siostra samego Sherlocka Holms’a – Enola Holmes i jej przygody 🕵‍♂️🕵‍♀️. Uzupełniliśmy także serię „czytam sobie” ułatwiająca naukę czytania oraz zakupiliśmy kilka książek, którymi będziemy wprowadzać naszych uczniów w świąteczny nastrój 🎅🎄. Zapraszamy do wypożyczeń 📚📚📚

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content