74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Nowa szatnia w Szkole Podstawowej w Niemczy

Dobiega końca kapitalny remont pomieszczeń na najniższym piętrze Szkoły Podstawowej w Niemczy.  Już niedługo będzie tam szatnia dla uczniów klas IV-VIII. Czekamy tylko na boksy i wieszaki. Gruntowny  remont tych pomieszczeń nie byłby możliwy, gdyby nie ogromny  udział finansowy, zagwarantowany przez pana Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Jarosława Węgłowskiego. Koszt inwestycji to ponad 94.000 złotych. Dziękujemy!!!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content