74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Nowa szatnia już dostępna dla uczniów

16 lutego 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej szatni dla uczniów klas IV-VIII.

Pan Burmistrz Jarosław Węgłowski, pani Dyrektor Anna Kuźmińska oraz pan Henryk Broński wykonawca prac remontowych przecięli wstęgę do nowej szatni. Towarzyszyli im uczniowie kl. IV. Nowa szatnia będzie dostępna od poniedziałku 21 lutego. Regulamin i informacje dotyczące korzystania z pomieszczeń w szatni są w osobnym artykule.

Przypominamy, że remont pomieszczeń przeznaczonych na szatnię oraz jej urządzenie było możliwe tylko dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu pana Burmistrza Jarosława Węgłowskiego. Koszt inwestycji to ponad 94000 zł.

Dziękujemy!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content