74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Nasi uczniowie w Letohradzie z okazji „Dni miast partnerskich z Polski , Chorwacji i Czech”

Dnia 23.04.20022 r. podczas DNI MIAST PARTNERSKICH w Letohradzie naszą szkołę reprezentowali: uczniowie grający na instrumentach Hanna i Filip Gorczowscy, Karina Śledź oraz Zespół Taneczny JOANKI. Impreza ta była kontynuacją spotkań, które miały miejsce  w Niemczy z dnia 2.10.2021 r. w ramach projektu unijnego. Występy wszystkich uczestników z Polski, Chorwacji i Czech odbyły się na Rynku w Letohradzie przy licznie zgromadzonej  publiczności.

Tekst: J.Bagińska

https://photos.app.goo.gl/MPporx63rt2VdRcw6

Link do zdjęć

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content