74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Nasi uczniowie mistrzami powiatu!

20 stycznia 2023 r. w Łagiewnikach odbywał się Drużynowy Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Miło nam poinformować, że tytuł Mistrza Powiatu wywalczyli nasi uczniowie z klasy VIII a Błażej Palimąka i Alan Domański. Chłopcy przygotowywali się pod okiem pani J.Bagińskiej, ogromnego wsparcia udzielał im absolwent naszej szkoły Dominik Frygies.

Gratulujemy sukcesu i życzymy następnych wygranych!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content